Ples 2020

Vážení

v pátek 10.1. 2020 skončilo několikatýdenní období příprav a přehouplo se do podoby, kterou jsme si jako pořadatelé přáli. Setkání přátel a známých, a to nejen z řad hasičů obcí našeho okrsku, na tradičním plese hasičů.

Moravské skladby a folklór, které nám přivezla skvělá kapela MISTŘÍŇANKA, plnily parket tančícími páry až do ranních hodin. Jejich produkce byla zpestřena ukázkou tanců dětského tanečního páru ze 6 dance taneční školy Tábor.

Celý večer se o nás starala ochotná a usmívající se obsluha hasičů a jejich přátel z obce Slapy a přispěla tak k dobré náladě hostů, kteří koupí vstupenky podpořili činnost našich sborů.

Velký dík míří k partnerům plesu, bez kterých lze takovouto akci jen stěží uspořádat. Patří sem zejména obce okrsku, Zemědělská společnost Slapy a.s., Rašelina a.s. Soběslav, Osev jih s.r.o., PŠV stavby s.r.o., Jeník Petr a také firma Comett a.s, která poskytla autobus s ochotným panem řidičem.

Tímto bych tedy rád poděkoval nejenom členům SDH Dražičky, ale i členům našeho okrsku včetně spřízněných lidiček, kteří věnovali svůj čas, energii a prostředky k tomu, aby návštěvníci plesu odcházeliz tohoto setkání nadšeni a spokojeni.

Za organizační skupinu,

Josef Hála ml.
starosta SDH Dražičky
 
 
 
 
 
 
Informace ke konání plesu:

Hlavní organizace uspořádání plesu pro okrsek Radimovice u Tábora se vrací opět do Dražiček. Po minulé zkušenosti jsme se rozhodli uspořádat hasičský ples opět v Kulturním domě městyse Malšice a vzhledem k minulému úspěchu, pozvat opět moravskou kapelu MISTŘÍŇANKA. Dopřejeme tak i těm, kteří neměli možnost se dostavit na jejich minulé vystoupení, prožít mimořádný kulturní zážitek.

Jednou z nedílných součástí pořádání takovýchto akcí se stávají sponzoři, možná lidštěji přeloženo partneři, nebo spřízněné osoby. Ani tento ples se bez nich neobejde a i když je zatím nebudeme jmenovitě uvádět, i oni budou mít zásluhu na uspořádání této akce. 

V průběhu večera proběhne losování bohaté tomboly, připravujeme i další zpříjemnění slavnostního večera.

Pořadateli bude zajištěn svoz i odvoz ze směru Tábor se zastávkami v jednotlivých obcích. Konkrétní časy a nástupní místa uveřejníme v samostatném článku.

Od 15.12.2019 bude probíhat volný předprodej. Vstupenky si můžete objednat na telefonním čísle 608 392 031. Luděk Schilling s Vámi domluví výběr volných míst a zařídí předání vstupenek na ples. Zároveň budeme reagovat i na objednávky na náš hasičský e-mail sdhdrazicky@seznam.cz.

 

Předpokládaná místa a časy svozů:

Trasa 1:
Tábor (vlak. nádraží) 18:15 => Parkány 18:20 => Horky (zastávka Pintovka) 18:25 => Větrovy (zastávka) 18:30 => Radimovice u Ž. (sokolovna) 18:35 => Lom 18:40
Trasa 2:
Dražičky (zastávka) 19:15 => Slapy (hospoda) 19:20 => Libějice 19:25

Odvozy z Malšic (upřesníme přímo na plese):
Samozřejmě, že Vás odvezeme i zpět. Předpokládáme první odvoz cca ve 02:00h okruh okolních obcí, druhý odvoz se zakončením v Táboře bude v cca 03:00h.

Větší skupiny z nejmenovaných lokalit dohodneme individuálně.

 

 

Zde je grafické znázornění jednotlivých stolů pro SÁL.pdf (943,5 kB)  a pro BALKON.pdf (642,9 kB)

 

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode