Diskuzní fórum

Diskuze

Datum 09.11.2017
Vložil Miluška
Titulek Dort

Foto dortu jsem Vám poslala do mailu + informace.

Datum 13.09.2016
Vložil míra
Titulek soupravy

Supr odkaz na soupravy
https://www.aasport.cz/Sportovni-soupravy-c4_0_1.htm

Datum 07.08.2015
Vložil Miluška
Titulek Dotace

Hasiči, tahle výzva je přesně pro vás! V mnoha krajích ČR byly vyhlášeny výzvy k předkládání žádostí o dotaci na projekty, činnosti a vybavení spolků dobrovolných hasičů.

Získejte dotaci na mzdy nebo soutěže. V Olomouckém kraji mohou obce získat dotaci na činnosti, akce a projekty spolku hasičů. Dotaci je možné získat na pořádání hasičských soutěží, udržování tradic a v neposlední řadě i na mzdy a potřebné odvody nebo provoz kanceláře spojený s přípravou těchto akcí.

Dobrovolní hasiči a jejich volnočasové aktivity: Sbory dobrovolných hasičů obcí v Libereckém kraji mohou získat příspěvek na projekty neinvestičního charakteru (tedy na organizaci letních táborů a soustředění, pořádání soutěží dospělých a na celoroční činnost mladých hasičů).

V Plzeňském kraji je podporován nákup věcného vybavení a opravy požární techniky neinvestiční povahy. Žádosti o dotaci mohou podávat obce, které jsou zřizovatelem sboru dobrovolných hasičů (JSDHO). Obce mohou dále využít dotaci k nákupu a opravě cisternové automobilové stříkačky.

Investujte a inovujte: Obce na území Jihomoravského kraje mohou žádat o příspěvek na nákup a rekonstrukci požární techniky, nákup a opravy věcných prostředků požární ochrany či na výstavbu a rekonstrukci požárních zbrojnic.

Modernizace i rekonstrukce hasičských zbrojnic: Obce v Jihočeském kraji mohou rovněž získat finance na projekty investičního i neinvestičního charakteru. Dotaci je rovněž možné získat na pořízení mobilní požární techniky, čerpadla, nákup ochranných prostředků a na rekonstrukci a modernizaci požárních zbrojnic.

Datum 16.08.2015
Vložil Pepík
Titulek Re: Dotace

Ahoj Miluško, díky za tvůj příspěvek. Zběžně jsem se podíval na aktuální výzvu vypsanou KÚ Jih.kraje. Dle uvedených podmínek pro příjemce dotace, nás tato výzva zřejmě mine. Nicméně to ještě probereme na obci.
Díky za kontakt a námět, a těšíme se na další spolupráci.

Datum 14.02.2015
Vložil Emil
Titulek mimoradna vyborovka

Vzhlem k postoji zastupitelsva ohledne neproplaceni uniformy je podle me nutne svolat vybor. a domluvit reakce a dalsi postup v jednani s obci.Tento postoj postoj zastupitelstva je treba vnimat jako podeklovani za vzornou organizaci plesu.

Datum 03.12.2014
Vložil Luděk
Titulek Ahoj

Ahoj tak jsem dnes poprvé kouknul na náš web.Super, ale chybí upoutávka na ples. To bych teď viděl jako top informaci.

Datum 05.12.2014
Vložil
Titulek Re: Ahoj

Datum 05.12.2014
Vložil Pepík
Titulek Re: Ahoj

Zdravim, souhlasim s připomínkou. Info o plese včetně upoutávky řeší IT oddělení a bude hotové před vyvěšením plakátů. Více v pátek večer po čertech.

Datum 31.10.2014
Vložil Luboš
Titulek Schůze ples

Dneska budeme s Mirasem k dispozici jen do 20:30, pak musíme odjet. Snad stihneme probrat to nejdůležitější.

Datum 20.04.2014
Vložil Josef
Titulek Web stránky

Zdravím všechny návštěvníky stránek SDH Dražičky. Jak je poznamenáno v úvodu, měly by sloužit k prezentaci SDH, info o dění, ale také ke komunikaci a to nejen mezi členy. Tvůrcem a správcem je náš IT - Luboš. Stránky vznikají za pochodu a budou postupně doplňovány o další info o našem SDH. Jedním z důvodů spuštění je několik akcí, které nás v brzké době čekají. Tak sledujte a pište. Náměty a připomínky můžete sdělovat zde přes diskuzi, přímo Lubošovi, nebo klasika - hospoda. Doufám, že na diskuzi budeme schopni reagovat rychleji než na příspěvek Emila ohledně připojení.
Za SDH Dažičky, Hála Josef

 

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode