momentky z plesu

SDH Dražičky děkuje všem, kteří přispěli ke zdárnému průběhu hasičského plesu.

Z pohledu sponzorů, partnerů a individuálních dárců bylo vydáno kolem 850 cen výherní tomboly a 42 cen slosovatelné tomboly.

Účastníky přivítala uniformovaná elita:

zpívalo se:

tančilo se:

 a nechybělo ani soustředení na hlavní losování:

které se později ukázalo jako zásadní. Vítězka s hlavní cenou:

Dražičky si uhájili dort se svojí hasičskou přilbou:

a na závěr už jsme se radovali všichni, i Mistříňanka:

Obecné informace

Hlavní organizace uspořádání plesu pro okrsek Radimovice u Tábora připadla tentokrát na naše sdružení. V souvislosti s výročím 120 let vzniku SDH Dražičky jsme se rozhodli uspořádat hasičský ples tentokrát v Kulturním domě městyse Malšice a pozvat tradiční moravskou kapelu MISTŘÍŇANKA. Ta naše pozvání přijala a bude všechny účastníky bavit do ranních hodin.

Jednou z nedílných součástí pořádání takovýchto akcí se stávají sponzoři, možná lidštěji přeloženo partneři, nebo spřízněné osoby. Ani tento ples se bez nich neobejde a i když je zatím nebudeme jmenovitě uvádět, i oni budou mít zásluhu na uspořádání této akce. 

V průběhu večera proběhne losování bohaté tomboly, připravujeme i další zpříjemnění slavnostního večera.

Pořadateli bude zajištěn svoz i odvoz ze směru Tábor se zastávkami v jednotlivých obcích. Konkrétní časy a nástupní místa v samostatném článku.

Od 19.12.2014 bude probíhat volný předprodej. Vstupenky si můžete objednat na telefonním čísle 739 030 562. Luděk Schilling s Vámi domluví výběr volných míst a zařídí předání vstupenek na ples. Zároveň budeme reagovat i na objednávky na náš hasičský e-mail sdhdrazicky@seznam.cz

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode