Diskuze

Datum 07.08.2015
Vložil Miluška
Titulek Dotace

Hasiči, tahle výzva je přesně pro vás! V mnoha krajích ČR byly vyhlášeny výzvy k předkládání žádostí o dotaci na projekty, činnosti a vybavení spolků dobrovolných hasičů.

Získejte dotaci na mzdy nebo soutěže. V Olomouckém kraji mohou obce získat dotaci na činnosti, akce a projekty spolku hasičů. Dotaci je možné získat na pořádání hasičských soutěží, udržování tradic a v neposlední řadě i na mzdy a potřebné odvody nebo provoz kanceláře spojený s přípravou těchto akcí.

Dobrovolní hasiči a jejich volnočasové aktivity: Sbory dobrovolných hasičů obcí v Libereckém kraji mohou získat příspěvek na projekty neinvestičního charakteru (tedy na organizaci letních táborů a soustředění, pořádání soutěží dospělých a na celoroční činnost mladých hasičů).

V Plzeňském kraji je podporován nákup věcného vybavení a opravy požární techniky neinvestiční povahy. Žádosti o dotaci mohou podávat obce, které jsou zřizovatelem sboru dobrovolných hasičů (JSDHO). Obce mohou dále využít dotaci k nákupu a opravě cisternové automobilové stříkačky.

Investujte a inovujte: Obce na území Jihomoravského kraje mohou žádat o příspěvek na nákup a rekonstrukci požární techniky, nákup a opravy věcných prostředků požární ochrany či na výstavbu a rekonstrukci požárních zbrojnic.

Modernizace i rekonstrukce hasičských zbrojnic: Obce v Jihočeském kraji mohou rovněž získat finance na projekty investičního i neinvestičního charakteru. Dotaci je rovněž možné získat na pořízení mobilní požární techniky, čerpadla, nákup ochranných prostředků a na rekonstrukci a modernizaci požárních zbrojnic.

 

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode